Apie mane

Be baimės apie save ir kodėl atsirado Plikytas Pyragėlis.

Rašyti blog’ą ruošiuosi jau bene 2 metus. Bet vis pritrūkdavau laiko ar idėjų… Nors tikriausiai reikia pripažinti, kad tikriausiai labiausiai stigau drąsos. Juk aš nei profesionali kulinarė, nei konditerė, nei didelė gurmanė, kad turėčiau ką super įdomaus papasakot savo skaitytojams. Maisto gaminimas man tiesiog poilsis, pabėgimas nuo rutinos, minčių nusukimas į šoną. Man šiame procese įdomu viskas nuo A iki Ž: „googlinim‘as“ ką čia skanaus galima pasidaryt, blogų, knygų skaitymas. Nusprendus ką gaminti – tinkamiausio recepto paieška (arba pritaikymas pagal tai, kas guli šaldytuve), važiavimas į parduotuvę, pasirengmas ir maisto ruošimas. O tobuliausia ir visą procesą vainikuojanti akimirka – ragavimas ir kitų ragautojų akių stebėjimas tyliai svarstant „Na, kaip?“.

Matyt viskam ateina savas laikas ir kai jau nebetilpau savam kaily – išdrįsau pradėt rašyt. Vos sau pripažinau, jog niekas manęs nestabdo tik nepagrįstos baimės, į galvą šovė ir pagrindinė blog‘o idėja. Gamindama maistą aš labai dvejoju ir nors nepaisant, kad kažko ypač noriu, dažnai baimės pavadinimais „nesugebėsiu“, „ai gal ne taip čia ir skanu“, „ką aš čia…paskui viena ir valgysiu“ vienus ar kitus receptus nustumia vis į šoną… O patiekalų, kurių noris pagaminti, bet vis sudvejoju yra labai daug! Todėl vieną karštą 2016 m. liepos dieną,tarytum Naujųjų metų išvakarėse, prisižadėjau sau du dalykus. Pirmasis – nuo šios dienos aš bent kartą per savaitę pagaminsiu tai, ko anksčiau neišdrįsau! Antrasis – visa tai aprašysiu!

Taip gimė mano Plikytas Pyragėlis.

Tiesa, o kodėl Plikytas Pyragėlis? Nes aš juos dievinu! Visad mėgau juos valgyti, o jų pasigaminti pati ilgai nedrįsau, bet kai pagaliau prisiruošiau, tai negaliu sustot! Man patinka gaminti jų tešlą, ruošti įvairiausius įdarus (saldžius, sūrius, su sūriu, mėsa, žuvim ir kuo tik užsimanau), o vėliau ragauti… Nors ką čia meluoju! Aš juos kemšu pilna burna 🙂 Taigi, plikytas pyragėlis yra įrodymas man pačiai, kad tai ko kartais nedrįsti padaryti, išbandžius gali tapti pačiu mėgiamiausiu dalyku! Tikiuos taip bus ir su blog’u.
Viliuosi, kad Jums patiks skaityti  ir įkvėpti mano bandymų patys išdrįsite paįvairinti savo rutiną virtuvėje.

Be baimės,
Neringa

10644155_10205199562658302_4099640133232500131_o